Jak grawerowanie laserowe dodaje charakteru produktom?

Grawerowanie laserowe to sposób na oznaczenie swoich produktów. Dzisiaj chcemy trochę porozmawiać o aspektach związanych z grawerowaniem logo na artykułach.

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega w tej praktyce nie tylko możliwość lepszej identyfikacji produktów przez klientów, ale także doskonałą formę reklamy. Dzięki temu informacje o ich działalności docierają do szerszego grona odbiorców.

Jeden z naszych klientów działa w branży motoryzacyjnej. Zdecydował, że chciałby umieścić logo na swoich produktach i zgłosił się do nas z prośbą o wygrawerowanie identyfikacji na elementach. Już po przeprowadzeniu pierwszych testów byliśmy pewni, że efekt znakowania będzie satysfakcjonujący.

Biały kolor, uzyskany w wyniku działania strumienia lasera, doskonale kontrastuje z czarną powłoką elementu. W ten sposób powstał grawerunek o doskonałej jakości, estetyczny i trwały.

Jeżeli Ty również zastanawiasz się nad wykonaniem graweru na swoich częściach to właśnie jest najlepszy moment, aby do nas napisać!

Nie warto zwlekać. Skontaktuj się z nami i poznaj LASERPRODUKT — firmę, gdzie precyzja gra pierwsze skrzypce. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 

e-mail: kontakt.laserprodukt@gmail.com

tel.: 693 905 965 

Patrycja i Jarek z Laserprodukt